Huquqiy maslahat - bepul,tezkor, hammaga!

  • 6116 marta o'qildi

NNT

FIO

Telefon

Email

  1.  

Fuqarolik tashabbuslarini qo‘llab quvvatlash markazi

Dilovar Kabulova

+998 97 137 12 12

Cisc.2004@yandex.com;

  1.  

Istiqbolli Avlod, Nukus

Natalьya Abdullaeva

+99890 709 56 59

women_center_nks@mail.ru;

  1.  

Istiqbolli Avlod, Toshkent

Nodira Karimova

+99899 010 94 95

+99890 324 00 63

+99890 929 80 47

iarepublic.uz@gmail.com;

nkarimovaia@gmail.com;

  1.  

“Yuksalish”, Qarshi

Zulfiya Xaydarova

+998 90 720 11 77

khz.yuksalish@mail.ru;

  1.  

Oydin Nur, Buxoro

Shaxnoza Ixtiyarova

+998 97 830 08 30

oydin.nur7@gmail.com;

  1.  

Mehrjon, Farg‘ona

Hurshida Ibragimova

+99894 397 2236

mehrjon2007@mail.ru;

  1.  

Yuksak Salohiyat, Toshkent

Natalьya Sviridova

+99890 973 36 27

yuksaka.2019@gmail.com

  1.  

Barqaror Xayot”, Termiz

Oliya Ilьmuradova

+99897 5324666

barqaror.hayot.termez@gmail.com;

  1.  

O‘zbekiston “Agrar soha ayollari” uyushmasi

Dildora Razakova

+998 931718371

+998 991157555

razakovadildora@gmail.com;

  1.  

Yuksak Salohiyat, Samarqand

Taxmina Usmanova

+998 90 6030123

+998 91 5320227

Samyuksaks@gmail.com;

  1.  

Mehr Ko‘zda, Toshkent

Maxira Tashxodjaeva

+998 90 9785550

mehr-kozda@mail.ru;

  1.  

Istiqlol Avlodi, Djizzah

Nazifa Kamalova

+998 91 564 81 81

djizzak2013@gmail.com;

  1.  

O‘zbekiston Respublikasining Zamonaviy
Jurnalistikasining Rivojlantirish Markazi

Saida Sulaymanova

+998 97 7300860

Sandrasulaymanova@gmail.com;

  1.  

Istiqbolli Avlod, Namangan

Rano Nuritdinova

+998 91 345 65 28

ianamangan.uz@gmail.com;

  1.  

Rahmdillik, Samarqand

Bibisora Oripova

+998 91 539 08 46

Bibisora2004@gmail.com

  1.  

Ishonch va Hayot, Toshkent

Sergey Uchaev

Ashirova Viktoriya

+998 90 318 37 47

+998 99 808 28 24

plh.uzb@gmail.com;

sergey.uchayev@mail.ru;

  1.  

Yuksak Salohiyat, Nukus

Malika Allashova

+998 97 500 30 75

yuksaknukus@gmail.com;

Chat