Сув таъминоти ва сувни чиқариб ташлаш тармоқларига улаш бўйича лойиҳалаш, қурилиш-монтаж ва созлаш-ишга тушириш ишларини амалга ошириш кўзда тутилган объектлар
• Бу қандай ишлайди?
Ишлаб чиқилган техник шартлар истеъмолчининг алоқа қилинадиган маълумотлари илова қилинган ҳолда лойиҳалаш, қурилиш-монтаж ва созлаш-ишга тушириш ишларини амалга ошириш бўйича ўзларининг тижорат таклифлари ва шартномалар лойиҳаларини тақдим этиши мақсадида лойиҳалаш, қурилиш-монтаж ва созлаш-ишга тушириш ташкилотларининг танишиши учун ЯИДХПда жойлаштирилади.
• Ташкилот: Ўзбекистон Республикаси Қурилиш ва уй-жой коммунал хўжалиги вазирлиги
• Боғланиш: Call-марказ - 1255
• Хизматдан фойдаланувчилар: Юридик ва жисмоний шахслар
• Хизматни кўрсатиш учун керак бўладиган ҳужжатлар: Ишлаб чиқилган техник шартлар билан танишиш учун хужжат талаб этилмайди.
• Хизматни кўрсатиш муддати: Онлайн
• Хизматни кўрсатишнинг ҳуқуқий асоси: Ўзбекистон Республикаси Вазирлар Маҳкамасининг 2018 йил 31 мартдаги "Муҳандислик-коммуникация тармоқларига уланиш бўйича давлат хизматлари кўрсатишнинг маъмурий регламентларини тасдиқлаш тўғрисида"ги 256-сон қарори

• 11423 количество просмотров
Объекты на осуществление проектных, строительно-монтажных и пуско-наладочных работ для подключения к сетям водоснабжения и водоотведения
Разработанные технические условия с приложением контактных данных потребителя размещаются на ЕПИГУ для ознакомления с проектными, строительно-монтажными и пусконаладочными организациями в целях дальнейшего предоставления своих коммерческих предложений и проектов договоров на осуществление проектных, строительно-монтажных и пусконаладочных работ.
• Документы, необходимые для получения услуги: Для ознакомления с разработанными техническими условиями не требуется никакой документации.